Obróbki blacharskie Poznań

Oferujemy profesjonalne obróbki blacharskie. Realizujemy zlecenia dostosowane do wszelkich potrzeb i wymagań. Mamy bogate doświadczenie, a wszelkie zadania wykonujemy z niezwykłą starannością. Postaw na doświadczonych specjalistów i bądź zadowolony z usług.

 

Obróbki blacharskie to standardowe czynności przy położeniu dachu. Okucie dachu, wykończenia przy rynnie, czy obróbka blacharska przy kominie to przykładowe zadania, które należy wykonać, aby dach był funkcjonalny, ale też estetycznie się prezentował. Obróbka dachowa jest zwieńczeniem pracy dekarza. Skorzystaj z naszych usług, jeśli potrzebujesz obróbki blacharskiej Twojego dachu w Poznaniu

Funkcje obróbek dachowych

Główną funkcją dachu jest stabilizacja budynków oraz ochrona ich wnętrza przed opadami  i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Aby natomiast dach był odporny na takie warunki pogodowe, należy dokonać wspomnianej obróbki blacharskiej. Materiały, z których należy wykonać tę obróbkę, muszą być solidne, a fragmenty łączeń szczelnie wykonane. Często wykorzystuje się lutowania po to, by ograniczyć możliwości przedostawania się wody. Rynny to kwestia, na którą też trzeba zwrócić uwagę i dobrze je wykonać. To od kształtu dachu zależy, jak długa i trudna będzie praca przy obróbce blacharskiej. Następnie należy poświęcić trochę czasu kominowi. Musi być on dobrze zabezpieczony wokół każdej ściany. 

Wynajmując naszą firmę do wykonania usługi związanej z obróbką blacharską, masz gwarancję, że wykonanie będzie solidne oraz wytrzymałe. Firma poznańskidekarz.pl cieszy się pozytywną opinią w Poznaniu, a pracownicy to ludzie, którzy mają fach w ręku. Pracujemy na sprawdzonych materiałach, wykorzystując zdobytą przez lata wiedzę. 

Co należy wiedzieć o obróbce blacharskiej?

Obróbka blacharska ma ogromne znaczenie nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim praktycznych. Dobrze wykonana praca z zakresu obróbki blacharskiej na wymiar ma ogromny wpływ na szczelność, a tym samym funkcjonalność i niezawodność pokrycia dachowego – można powiedzieć, że jest inwestycją na wiele lat. W większości obróbki blacharskie wykonuje się z popularnej blachy, jednak w zależności od wyboru przez klienta konkretnego pokrycia dachowego, rodzaj wykorzystanego do prac materiału może ulec zmianie. Poszczególne zadania w ramach obróbki blacharskiej mają duże znaczenie i odbywają się na kilku etapach. Pierwszy montaż obróbek powinien nastąpić jeszcze przed ułożeniem pokrycia. Po jego ułożeniu montuje się następnie obróbki blacharskie wykańczające kalenice, narożniki, a także inne elementy pokrycia dachowego. Trzeba pamiętać, że nieprawidłowo zamontowana obróbka blacharska staje się częstą przyczyną przecieków. Właśnie dlatego warto powierzyć jej wykonanie prawdziwym fachowcom. 

Jakość, pasja, profesjonalizm

Dlaczego to właśnie nam należy powierzyć obróbkę blacharską? Co nas wyróżnia? Z pewnością jakość, pasja, a także profesjonalizm, z jakim podejmujemy się każdego zlecenia. Oferujemy profesjonalne obróbki blacharskie na terenie miasta Poznań, ale również okolic. Nasze realizacje są dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów – zawsze pozostajemy elastyczni i otwarci na ich zlecenia. Zachęcamy do kontaktu oraz rozmowy na temat Państwa zlecenia.