Dachy Poznań — profesjonalne pokrycie dachu

Oferujemy profesjonalne pokrycie dachu w Poznaniu i okolicach. Świadczymy kompleksowe usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nas!

Dach jest jednym z najważniejszych elementów domu. Kiedy jest nieszczelny, do środka pada deszcz, a zimą wydostaje się przez niego ciepło. Profesjonalnie kryte dachy w Poznaniu, to oszczędność dla właścicieli domów, bezpieczeństwo, a także zwiększenie estetyki budynku. Skorzystaj z naszych usług, jeśli potrzebujesz nowego pokrycia dachu lub naprawy tego, które już masz. Przed przystąpieniem do usługi, przyjedziemy obejrzeć budynek, aby zobaczyć, jakie prace są możliwe do wykonania. Źle zrobiony dach może być niebezpieczny — nie ryzykuj, zamów krycie dachów w Poznaniu na najwyższym poziomie!

Od podstaw do krycia — dachy w Poznaniu

Żeby dach był szczelny, stabilny i trwały, a co za tym idzie — bezpieczny, musi być wykonywany profesjonalnie. Zanim przejdziemy do krycia, najpierw dachy trzeba przygotować. Zakładanie ich zaczyna się od mocowania elementów podtrzymujących krokwie, które następnie opiera się pod kątem o kalenicę i ściany nośne. Ze względu na dużą powierzchnię, wszystko to wymaga ogromnej precyzji i szczegółowych wyliczeń. Wybierając nasze usługi zyskujesz pewność, że dach na Twoim budynku w Poznaniu będzie stabilny i mocny. Doskonale znamy cechy naszych materiałów, co pozwala nam zastosować zabezpieczenia podtrzymujące nawet największe i najbardziej skomplikowane konstrukcje. A kiedy już to osiągniemy, musimy taki dach pokryć. Na domach najczęściej stosuje się blachy, blachodachówki i gonty bitumiczne. Ostateczny wybór zależny jest od Twoich możliwości finansowych, potrzeb, a także nachylenia dachu.